Ga naar de inhoud

Racoon Presale

17 sep

Zing mee met tijdloze hits als Liverpool Rain, Feel Like Flying, No Mercy en Oceaan

Uitverkocht
Deur open
19:15
Aanvang
19:50
Ticket
€ 54,20
Rolstoel/scootmobiel ticket incl. 1 extra bezoeker
€ 54,20
Zaal
Grolsch zaal
Datum
do 17 september 2026
*Exclusief transactiekosten à €0,28 per boeking.

De Zeeuwse band Racoon behoort al jaren tot de absolute top van de Nederlandse popmuziek. Met tijdloze hits als Liverpool Rain, Feel Like Flying, No Mercy en Oceaan wist de band zich stevig te verankeren in de Nederlandse hitlijsten én in de harten van het publiek.

Na hun laatste optreden in 2024 in Victorie keert Racoon terug en bezoekers kunnen zich verheugen op een avond vol herkenning en vernieuwing. Van Engelstalige hits tot Nederlandstalige favorieten en recent werk: Racoon brengt een veelzijdige liveshow waarin alles samenkomt.

De band voelt zich net zo thuis in intieme theaters als in grote concertzalen en op festivals. Eerder speelden ze voor uitverkochte zalen als de Ziggo Dome en Rotterdam Ahoy. We zijn dan ook enorm blij dat ze in september naar Alkmaar afreizen.

Support: Faela
Faela weet met haar krachtige stem, sprankelende songs en sterke podiumuitstraling moeiteloos elk publiek te raken. De 17-jarige singer-songwriter, getekend bij Spark Records van Ilse DeLange, maakt indruk met haar volwassen geluid en persoonlijke nummers.

Dit is een concert met uitsluitend staanplaatsen

Tijdschema:
19:15 –  Deur open + DJ Herberg
19:50 – Aanvang Faela
20:45 – Aanvang Racoon
22:15 – DJ Herberg

Zing mee met tijdloze hits als Liverpool Rain, Feel Like Flying, No Mercy en Oceaan