VICTORIE 15 JAAR!
Victorie blaast dit jaar 15 kaarsjes uit en dat gaan we groots vieren. De kurk gaat er meermaals af met een reeks speciale jubileumshows van K's Choice, Triggerfinger, Peter Pan Speedrock, Daryll- Ann, Victorie Sunday Sessions XXL (met o.a. Berget Lewis & Trijntje Oosterhuis) en Broederliefde.
Het uit Antwerpen afkomstige trio Triggerfinger heeft een onverslijtbare reputatie opgebouwd in Europa, de VS en Canada als een van de meest vastbesloten en best geklede bands in de scene.
Met hun gelijknamige debuutalbum (2004), What Grabs Ya? (2008). All This Dancin’ Around (2010) en By Absence of the Sun (2014) zijn ze een bewezen steunpilaar in het rocklandschap, al helemaal met laatstgenoemde twee platen, die respectievelijk platinum en gouden status verkregen.
Hun geïmproviseerde cover van Lykke Li’s “I Follow Rivers” tijdens een uitzending van Giel! in 2012 werd een enorme hit in heel Europa en mede door die aandacht werden ze gevraagd om het voorprogramma te verzorgen voor niemand minder dan The Rolling Stones in 2013 en 2014.
Na vier studioalbums en een bijbehorend volgebouwd tourschema was het tijd voor verandering. Tijdens het schrijven van Colossus heeft Triggerfinger wat nieuwe smaken in de mix gegooid.
Support: Minor Citizen
Minor Citizen is een driemans rockband uit Amsterdam, bekend om hun rauwe mix van hardrock en post-punk. Vergelijkbaar met Triggerfinger, Queens of the Stone Age en IDLES, trokken ze tijdens Popronde veel aandacht als een van de meest geboekte acts. Met een energieke liveshow en een EP geproduceerd door Mario Goossens (Triggerfinger), bereiden ze zich voor op een nieuwe release in 2025.
Tijdschema
19:00 Deur open
19:45 Support: Minor Citizen
20:45 Triggerfinger
Lees meer